close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczpospolitej Polskiej

     

  • LISTA ADWOKATÓW, NOTARIUSZY ORAZ TŁUMACZY

  • Wykaz polskich tłumaczy świadczących swoje usługi na terenie WKL

     

     

    Nazwisko

    Imię

    Specjalizacja

    Kontakt

     

    Gravière- Świderska

     

    Katarzyna

     

    j. francuski

     

    + 352 - 661 332 982
             kgraviere@hotmail.com

     

    Kacperczyk

     

    Katarzyna

     

    j. francuski

        

               +352 - 661 114 696

                +352 - 26 389001
           katarzyna@kacperczyk.com

     

     

     

    Stypuła

     

    Danuta

     

    j. francuski

     

    + 352 - 691 501  070

    + 352 - 510 555

    traductionpl@yahoo.fr

     

     

     

    Kuffer – Nowicka

     

    Aneta

     

    j. niemiecki

     

    + 352 - 691 297 814
    aneta@kuffer.lu

     

     

    Masi

     

    Anna

     

    j. niemiecki

     

    +352 - 621 652 482
    anna.masi@hotmail.de

     


     

     

     

    Wykaz adwokatów świadczących usługi na terenie WKL

     

     

    Nazwisko

    Imię

    Specjalizacja/ języki obce

    Kontakt

    Adres

     

    Gucwa

     

    Aleksandra

     

    Adwokat / j. francuski;
    j. angielski

     

    +352 260251

    agucwa@bsp.lu

     

     

    2, rue Peternelchen

    L -2370 Howald

    Ladka

    Kamila

    Adwokat/ j. francuski; j. angielski; j. niemiecki

    + 352 4640011

    kamila.ladka@lpp.lu

    12-25, rue des Capucins

    L-1313 Luxembourg

    Hermeliński

    Paweł

    Adwokat/ j. francuski; j. angielski

    +352 4683831

    pawel.hermelinski@barreau.lu

    33,rue du Putis Romain

    L-8070 Bertrange

    Junker – Dziuda

    Agnieszka

    Adwokat/ j.

    +352 27990165

    agnieszka.dziuda@barreau.lu

    372 b, route de Tionville

    L-5884 Hesperange

     

    Konsulat w Luksemburgu nie bierze odpowiedzialności za jakość świadczonych usług oraz inne zobowiązania mogące wyniknąć z zatrudnienia wymienionych osób lub kancelarii.

     

     

     

    Lista polskich tłumaczy przysięgłych wpisanych na listę prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości znajduje się na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.

     

     

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: